جمع کل : 0 تومان

رفتن به سبد خرید
هیچ موردی جهت نمایش وجود ندارد
مشاهده لیست مقایسه

قوانین و مقررات

 قوانین و مقررات استفاده از خدمات و کالاهای فروشگاه ماگ لی لی رزگالری

کاربر و مشتری گرامی؛ از اینکه فروشگاه ماگ لی لی رزگالری را برای تامین کالا و خدمات مورد نیازتان انتخاب کرده‌اید، بسیار خرسندیم. مدیریت لی لی رزگالری تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا با ارایه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب از یک خرید اینترنتی را برای شما رقم بزنند. و احساس خوبی از یک خرید اینترنتی را در شما بوجود بیاورند.
 در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل فروشگاه اینترنتی ماگ لی لی رزگالری و کاربران، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما می‌رسد. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه نمایید و سپس با آسودگی خیال نسبت به بهره‌مندی از خدمات فروشگاه ماگ لی لی رزگالری اقدام کنید.

قوانین عمومی
تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت فروشگاه ماگ لی لی رزگالری منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و هر دو طرف ( فروشگاه ماگ لی لی رزگالری و کاربران یا همان مشتریان) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند. تمامی کالاهای این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. همچنین در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه ماگ لی لی رزگالری تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات لی لی رزگالری اقدام کند.
همچنین از آنجا که لی لی رزگالری یک وب‌سایت خرده‌ فروشی آنلاین برای مشتری یا کاربر مصرف کننده است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.